UES1H220MPM
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UES1H220MPM
UES1H220MPM Hakkında
Nichicon UES1H220MPM, 22 µF kapasitanslı, 50V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk olarak lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında stabil performans gösterir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. Audio uygulamalarında, güç kaynakları, sinyal işleme devrelerinde ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Radial can paket tasarımı kompakt devre tasarımlarına uygun olmakla birlikte yüksek güvenilirlik sağlar.
Applications Audio
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V