UES1E330MPM
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UES1E330MPM
UES1E330MPM Hakkında
Nichicon UES1E330MPM, 33 µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu komponentin toleransı ±20% olup, -40°C ile 85°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir. Özellikle ses uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. Through-hole montaj tipi nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir. Bi-polar polarizasyon özelliği ile her iki yönde uygulanabilmektedir.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V