UES1E221MHM
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UES1E221MHM
UES1E221MHM Hakkında
Nichicon UES1E221MHM, 220 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, through-hole montaj tipi radial, can kasa paketinde sunulmaktadır. Audio uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bu bileşen, bipolar polarizasyon özelliğine sahiptir.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V