UES1C330MEM1TD
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UES1C330MEM1TD
UES1C330MEM1TD Hakkında
Nichicon UES1C330MEM1TD, 33 µF kapasitanslı, 16V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile Through Hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% toleranslı ve bi-polar özelliklere sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar. 85°C'de 1000 saat ömür spesifikasyonuyla tasarlanan komponent, özellikle audio uygulamalarında kullanılır. Güç kaynakları, filtreleme devre uygulamaları ve ses işleme sistemlerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V