UES1C330MEM
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UES1C330MEM
UES1C330MEM Hakkında
Nichicon UES1C330MEM, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile tasarlanmış olup ±20% tolerans değerine sahiptir. Radial, Can tipi kasa ile Through Hole montaj yöntemi kullanılır. Bi-polar polarizasyon özelliğine ve 1000 saatlik 85°C ömür garantisine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Ses frekansı uygulamalarında, filtre ve energy storage görevlerinde kullanılan genel amaçlı kondansatördür. Aktif ürün statüsüne sahiptir.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V