UES1A221MPM
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UES1A221MPM
UES1A221MPM Hakkında
Nichicon UES1A221MPM, 220 µF kapasitansına ve 10V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. Bi-polar polarizasyona sahip olup ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sağlar. Ses frekansı uygulamaları, güç kaynakları, filtreleme ve energy storage devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Radial, Can paket türü ile gelmektedir.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V