UES1A220MDM1TD
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UES1A220MDM1TD
UES1A220MDM1TD Hakkında
Nichicon UES1A220MDM1TD, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilimde çalışan bu bi-polar radial kondansatör, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% toleransa sahip olan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunar. Radial, Can paket tipindedir ve şu anda aktif üretimde bulunmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V