UES0J330MDM1TD
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UES0J330MDM1TD
UES0J330MDM1TD Hakkında
Nichicon UES0J330MDM1TD, 33 µF kapasitansı ve 6.3 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Bi-polar polarizasyonlu bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saatlik ömrü garantiler. ±20% tolerans ile hassasiyeti belirlenmiş olan bileşen, through hole montajına uygun radial can paketinde sunulmaktadır. Audio uygulamalarında ve düşük voltajlı devreler için tasarlanmıştır. Sesli sinyal işleme, güç kaynakları ve filtre devrelerinde yaygın olarak kullanılan bir kondansatördür.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V