UEP2A330MHD
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UEP2A330MHD
UEP2A330MHD Hakkında
Nichicon UEP2A330MHD, 33 µF kapasitanslı, 100V rated voltage ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 1000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilenmiştir. 10 kHz'de 280 mA ve 120 Hz'de 140 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve AC/DC konvertörlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V