UEP2A221MHD
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UEP2A221MHD
UEP2A221MHD Hakkında
Nichicon UEP2A221MHD, 220 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, endüstriyel elektronik ve tüketici elektroniği cihazlarında kullanılır. ±20% tolerans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz'de 765 mA ve 120 Hz'de 510 mA ripple akımı kapasitesine sahip olan komponent, 1000 saatlik ömürlü tasarımla 105°C sıcaklıkta kullanıma uygundur. Through-hole montaj türü ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 765 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 510 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V