UEP2A100MPD
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UEP2A100MPD
UEP2A100MPD Hakkında
Nichicon UEP2A100MPD, 10 µF kapasitanslı, 100V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 1000 saatlik ömür garantisi 105°C'de sağlanmıştır. 10 kHz'de 100 mA, 120 Hz'de 50 mA ripple akım değerleriyle tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantı noktaları ve zaman sabitleme devrelerinde kullanılır. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 100 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V