UEP1V221MHD
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UEP1V221MHD
UEP1V221MHD Hakkında
Nichicon UEP1V221MHD, 220µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through-Hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 435 mA ve 120 Hz'de 290 mA ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtre devreleri, sinyal işleme ve buffer uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 435 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V