UEP1J4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UEP1J4R7MDD
UEP1J4R7MDD Hakkında
Nichicon UEP1J4R7MDD, 4.7 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 1000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. Through-hole montajı ile PCB'lere kolayca entegre edilir. 31 mA ripple current kapasitesi 120 Hz'de depolama ve buffer uygulamaları için uygun.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 31 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V