UEP1J331MHD
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UEP1J331M
UEP1J331MHD Hakkında
Nichicon UEP1J331MHD, 330 µF kapasitansı ve 63 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile gücü, seslendiriciler ve güç kaynakları gibi genel amaçlı uygulamalarda filtre ve coupling görevlerinde kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 802.5 mA, 120 Hz'de 535 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 802.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 535 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V