UEP1J221MHD1TN
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UEP1J221MHD1TN
UEP1J221MHD1TN Hakkında
Nichicon UEP1J221MHD1TN, 220 µF kapasitanslı, 63V rated voltage ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve bi-polar polarizasyona sahip olan bu komponent, -55°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sunmaktadır. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB'lere kolayca entegre edilebilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, zaman sabiti devreler ve sinyallenme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V