UEP1J100MED
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UEP1J100MED
UEP1J100MED Hakkında
Nichicon UEP1J100MED, 10 µF kapasitanslı 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Genel amaçlı uygulamalarda voltaj düzenleme, sinyal filtreleme, güç kaynağı kütlelemesi ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile geniş uygulama yelpazesinde işletilmesi mümkündür. 1000 saatlik ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sağlanmaktadır. 120 Hz'de 40 mA ripple akım özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V