UEP1H100MED
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UEP1H100MED
UEP1H100MED Hakkında
Nichicon UEP1H100MED, 10 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile çalışan bu bi-polar kondansatör, -55°C ile 105°C arasında geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir. 1000 saat ömür süresine sahip olup 105°C'de çalışması söz konusudur. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. 10 kHz'de 74 mA ve 120 Hz'de 37 mA ripple current kapasitesi vardır. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, frekans kompenzasyonu ve sinyal işleme devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 74 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 37 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V