UEP1E221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UEP1E221MPD
UEP1E221MPD Hakkında
Nichicon UEP1E221MPD, 220µF kapasitanslı, 25V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere direk lehimlenir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme işlemlerinde kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 322.5 mA, 120 Hz'de 215 mA ripple akım taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 322.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 215 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V