UEP1C332MHD
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UEP1C332MHD
UEP1C332MHD Hakkında
Nichicon UEP1C332MHD, 3300 µF kapasitesi ve 16V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, low frequency'de 1.4A, high frequency'de 1.61A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreli dekuplaj uygulamaları ve genel amaçlı pil şarj devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.61 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V