UEP1C221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UEP1C221MPD
UEP1C221MPD Hakkında
Nichicon UEP1C221MPD, 220 µF kapasitanslı radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 1000 saat ömür süresine sahip kondansatör, 10 kHz'de 292.5 mA ve 120 Hz'de 195 mA ripple akım kabiliyetine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile power supply filtreleme, zaman gecikmesi uygulamaları ve analog sinyal işleme devrelerinde tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 292.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 195 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V