UEP1A472MHD
CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UEP1A472MHD
UEP1A472MHD Hakkında
Nichicon UEP1A472MHD, 4700 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile tasarlanmış olan bu komponentin toleransı ±20% olup, -55°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 1000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilidir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilen bu kondansatör, 1.748 A @ 10 kHz yüksek frekans ve 1.52 A @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı özelliklerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.748 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V