UEP0J471MPD
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UEP0J471MPD
UEP0J471MPD Hakkında
Nichicon UEP0J471MPD, 470 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere radial olarak takılabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 1000 saat ömüre (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 10 kHz'de 390 mA ve 120 Hz'de 260 mA ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, analog devreler ve genel filtreli uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V