UEP0J222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UEP0J222MHD
UEP0J222MHD Hakkında
Nichicon UEP0J222MHD, 2200µF kapasitansı ve 6.3V nominal voltajına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine ve bi-polar polarizasyona sahip olup, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 1000 saat ömür garantisi 105°C'de verilmektedir. 10 kHz yüksek frekansta 943 mA ve 120 Hz düşük frekansta 820 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj türüyle PCB'lere direkt soldelenebilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılan standart bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 943 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 820 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V