UDZLVFHTE-17120
DIODE ZENER 120V 200MW UMD2
Seri / Aile Numarası
UDZLVFHTE
UDZLVFHTE-17120 Hakkında
ROHM Semiconductor tarafından üretilen UDZLVFHTE-17120, 120V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. Surface Mount SC-90 (SOD-323F) paketinde sunulan bu bileşen, 200mW maksimum güç yayınlama kapasitesine ve 91V'de 200nA ters kaçak akımına sahiptir. ±5% voltaj toleransı ile tasarlanan diyot, aşırı voltaj koruması, voltaj regülasyonu ve sinyal sınırlandırma uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 150°C arasında çalışır ve aktif üretim durumunda bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 91 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package UMD2
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 120 V