UCZ2A820MNQ1MS
CAP ALUM 82UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
UCZ2A820MNQ1MS
UCZ2A820MNQ1MS Hakkında
Nichicon UCZ2A820MNQ1MS, 82 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış bu SMD tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir. 280mOhm ESR değeri ve 3000 saat ömür garantisi (125°C'de) sağlar. 100 kHz'de 700 mA ripple akımı ile güç kaynakları, audio amplifikatörler ve DC/DC konvertörler gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 700 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V