UCZ1K391MNQ1ZD
CAP ALUM 390UF 20% 80V SMD
Seri / Aile Numarası
UCZ1K391MNQ1ZD
UCZ1K391MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UCZ1K391MNQ1ZD, 390µF kapasitansli, 80V nominal gerilime sahip yüzey monte alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radyal can paketinde sunulan bu komponent, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 125°C'de 4000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 120mOhm ESR değeri ile 100kHz'de, 1.6A yüksek frekans ve 800mA düşük frekans (120Hz) ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devreleri gibi çeşitli endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. Parça durumu itibariyle üretim dışındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V