UCZ1J471MNS1MS
CAP ALUM 470UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
UCZ1J471MNS
UCZ1J471MNS1MS Hakkında
Nichicon UCZ1J471MNS1MS, 470µF kapasitanslı, 63V nominal gerilim ile çalışan SMD alüminyum elektrolitik kondansatördür. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 125°C) kullanılabilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 110mOhm ESR değeri ve 2A @ 100kHz ripple akım özelliği ile güç yönetimi, doğrultucu devreleri, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv standartlarını karşılamakta, 3500 saat ömrü 125°C'de garantilidir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V