UCZ1J220MCL1GS
CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
UCZ1J220MCL1GS
UCZ1J220MCL1GS Hakkında
Nichicon UCZ1J220MCL1GS, 22 µF kapasitanslı 63V yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paket tipinde imal edilen bu bileşen, 3000 saat ömür garantisi ile 125°C'de kullanılabilir. ±20% tolerans ve 700mΩ eşdeğer seri direnç (ESR) değerleri bulunmaktadır. -40°C ile +125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 100 kHz'de 100 mA ve 120 Hz'de 50 mA ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bir elektrolitik kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 100 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V