UCZ1E272MNQ1MS
CAP ALUM 2700UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UCZ1E272MNQ1MS
UCZ1E272MNQ1MS Hakkında
Nichicon UCZ1E272MNQ1MS, 2700µF kapasitanslı 25V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile PCB'lere direkt monte edilir. ±20% toleranslı bu bileşen, 100 kHz'de 34 mOhm ESR değerine sahip olup, 3 A yüksek frekans ve 1.5 A düşük frekans ripple akımı taşıyabilir. -40°C ile 125°C arasında çalışır ve 125°C'de 4000 saat ömrü garanti eder. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılan endüstriyel standart bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V