UCYW6680MHD3
CAP ALUM 68UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCYW6680MHD3
UCYW6680MHD3 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UCYW6680MHD3, 68µF kapasitans değerine ve 420V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmesi mümkündür. -40°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 12000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ripple current kapasitesi 100 kHz'de 1.23A, 120 Hz'de ise 615mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarında, güç kaynakları, konvertörleri ve filtering işlemleri için kullanılan polar kondansatördür. Yüksek voltaj devrelerinde kararlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.23 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 615 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V