UCYW6390MHD
CAP ALUM 39UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCYW6390MHD
UCYW6390MHD Hakkında
Nichicon UCYW6390MHD, 39 µF kapasitansı ve 420 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through hole montaj türüne sahip bu polar kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 12000 saat ömür garantisi 105°C'de sunulur. 100 kHz'de 860 mA ve 120 Hz'de 430 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 860 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 430 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V