UCYW6270MHD
CAP ALUM 27UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCYW6270MHD
UCYW6270MHD Hakkında
Nichicon UCYW6270MHD, 27 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V DC kısa devre voltajında çalışmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 12000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Yüksek frekansta (100 kHz) 680 mA ve düşük frekansta (120 Hz) 340 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve filtering uygulamalarında kullanılan endüstriyel düzey bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 680 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V