UCYW6220MHD
CAP ALUM 22UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCYW6220
UCYW6220MHD Hakkında
UCYW6220MHD, Nichicon tarafından üretilen 22 µF kapasitesi ve 420 V rated voltajında bir radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -40°C ile 105°C arasında operasyon sıcaklığına dayanıklıdır. 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans uygulamalarında 570 mA (100 kHz) ve düşük frekans uygulamalarında 285 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 570 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 285 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V