UCY2W6R8MPD
CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2W6R8MPD
UCY2W6R8MPD Hakkında
Nichicon UCY2W6R8MPD, 6.8 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 12000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. Through hole montajı için tasarlanmış olan bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 100 kHz'de 210 mA ve 120 Hz'de 105 mA ripple current özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 105 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V