UCY2W560MHD3TN
CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2W560MHD3TN
UCY2W560MHD3TN Hakkında
Nichicon UCY2W560MHD3TN, 56 µF kapasitesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltajda çalışan bu polar kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 12000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimlenerek sabitlenir. 120 Hz'de 560 mA ve 100 kHz'de 1.12 A ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransı bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.12 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V