UCY2W470MHD6
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2W470MHD6
UCY2W470MHD6 Hakkında
Nichicon UCY2W470MHD6, 47 µF kapasitansı ve 450 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1 A, 120 Hz'de 500 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılan polar kondansatördür. Radial, Can paket türüyle sunulan komponent aktif statüsünde tedarik edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 500 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V