UCY2W390MHD3
CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2W390MHD3
UCY2W390MHD3 Hakkında
Nichicon UCY2W390MHD3, 39 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Radial, kutu şeklinde kasa ile through-hole montajına uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 880 mA @ 100 kHz ve 440 mA @ 120 Hz ripple akım değerleri ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında genel amaçlı olarak kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 880 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V