UCY2W101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2W101MHD
UCY2W101MHD Hakkında
Nichicon UCY2W101MHD, 100 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450 V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan kondansatör, 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve radial kasa tipi ile PCB'ye dikey monte edilir. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 1.67 A, 120 Hz'de ise 835 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve frekans konvertörleri gibi endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.67 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 835 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V