UCY2V220MHD3TO
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2V220MHD3
UCY2V220MHD3TO Hakkında
Nichicon UCY2V220MHD3TO, 22 µF kapasitansla 350V için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. -40°C ile 105°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 12000 saat yaşam süresi sunmaktadır. 100 kHz'de 650 mA ve 120 Hz'de 325 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, düşürücü konvertörler, ses sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında filtre ve enerji depolama için yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 650 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 325 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V