UCY2V150MPD1TD
CAP ALUM 15UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2V150MPD1TD
UCY2V150MPD1TD Hakkında
Nichicon UCY2V150MPD1TD, 15 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile güç kaynakları, filtre devreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 100 kHz'de 360 mA, 120 Hz'de 180 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C çalışma sıcaklık aralığında 105°C'de 12000 saat yaşam süresi garantilenir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 360 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V