UCY2H470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 500V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2H470MHD
UCY2H470MHD Hakkında
Nichicon UCY2H470MHD, 47 µF kapasitansyonlu 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 12000 saat ömrü 105°C'de garanti edilir. 880 mA ripple akım kapasitesine (100 kHz) sahip bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans değerine ve yüksek voltaj derecelendirmesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 880 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V