UCY2H270MHD6
CAP ALUM 27UF 20% 500V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2H270MHD6
UCY2H270MHD6 Hakkında
Nichicon UCY2H270MHD6, 27 µF kapasitansına ve 500V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilebilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda geniş kullanım alanına sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 620 mA (100 kHz) ile 310 mA (120 Hz) ripple akım kapasitelerine sahip kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 620 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 310 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V