UCY2H220MHD
CAP ALUM 22UF 20% 500V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2H220MHD
UCY2H220MHD Hakkında
Nichicon UCY2H220MHD, 22 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500 V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile geleneksel PCB'lere entegrasyonu basit ve güvenilirdir. -40°C ile 105°C arasında çalışan geniş sıcaklık aralığında 12000 saat ömür sağlayan bu kondansatör, ±20% toleransla üretilmiştir. 100 kHz'de 560 mA ve 120 Hz'de 280 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre ve decoupling devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 560 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V