UCY2G330MHD3
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2G330MHD
UCY2G330MHD3 Hakkında
Nichicon UCY2G330MHD3, 33 µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 12000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 100 kHz'de 900 mA ve 120 Hz'de 450 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılan bu bileşen, yüksek voltaj ve düşük frekans uygulamalarında kararlı performans gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V