UCY2G180MPD
CAP ALUM 18UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2G180MPD
UCY2G180MPD Hakkında
Nichicon UCY2G180MPD, 18 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında 12000 saatlik ömür ömrü sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 235 mA @ 120 Hz düşük frekans ve 470 mA @ 100 kHz yüksek frekans ripple akımına dayanabilir. Through hole montajı sayesinde PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 18 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 470 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 235 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V