UCY2E470MHD3TO
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2E470MHD3
UCY2E470MHD3TO Hakkında
Nichicon UCY2E470MHD3TO, 47µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, radial through-hole montaj türüne sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 12000 saat ömür sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 100 kHz'de 980 mA ripple current kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarında da (120 Hz'de 490 mA) güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 980 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V