UCY2E331MHD9
CAP ALUM 330UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2E331MHD
UCY2E331MHD9 Hakkında
Nichicon UCY2E331MHD9, 330 µF kapasiteli, 250V rated voltage ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole takılı bu komponent, -40°C ile 105°C arasında stabil çalışma sağlar. 105°C'de 12000 saatlik ömür özellikleri ile güç kaynakları, invertörler, amplifikatörler ve analog devreler gibi genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. 100 kHz'de 3.06 A ve 120 Hz'de 1.53 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, filtering, smoothing ve energy storage uygulamalarında tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.06 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.53 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V