UCY2E270MPD1TD
CAP ALUM 27UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2E270MPD1TD
UCY2E270MPD1TD Hakkında
Nichicon UCY2E270MPD1TD, 27µF kapasitesi ve 250V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalar için uygundur. ±20% tolerans ve 12000 saatlik ömür garantisi (105°C'de) sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre uygulamalarında kullanılır. 100 kHz'de 510 mA ve 120 Hz'de 255 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Polar yapısı itibaren kutuplu bağlantı gerektiren uygulamalara yönelik tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 510 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 255 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V