UCY2E151MHD1TN
CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2E151MHD1TN
UCY2E151MHD1TN Hakkında
Nichicon UCY2E151MHD1TN, 150 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajla tasarlanmış olup, ±20% tolerans içinde çalışır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 12000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.94 A, 120 Hz'de 970 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve enerji depolama amaçlı olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.94 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 970 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V