UCY2E121MHD3
CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2E121MHD
UCY2E121MHD3 Hakkında
Nichicon UCY2E121MHD3, 120 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 12000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme için uygundur. 100 kHz'de 1.78 A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.78 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 890 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V